Вирощування моркви-штопора

Вирощування моркви-штопораВітчизняні селекціонери порадували сучасних споживачів новим сортом звичної всім моркви. Вони навчилися вирощувати коренеплід в формі штопора (або спіралі).

Такий овоч не викопується, а просто викручується з грунту, тому не потрібно застосування будь-якого садового інвентарю або обладнання. До того ж, в процесі викручування морквина ретельно очищається від грудок бруду. На виході виходить абсолютно чистий, неушкоджений продукт.

Морква-штопор не вимагає додаткової чистки, тому зберігається довше за своїх «колег» традиційної форми. Найцікавіше, що спіраль можна зробити з моркви будь-якого сорту.

Така можливість з’явилася завдяки винаходу спеціального насіннєвого пенала, за допомогою якого і задається потрібна форма ще на початковому етапі формування коренеплоду. Цей унікальний городній гаджет виконує свою місію протягом 3-х місяців, після чого повністю розкладається в землі, насичуючи морква корисними речовинами і мікроелементами.

Пенали придатні для посадки і ручним способом, і агротехнікою. При цьому урожай виходить просто неймовірно високим.

Заснувати подібний бізнес може всього одна людина. Можна при бажанні взяти ще одного помічника. Морква з пеналів зростає швидко і не вимагає великих зусиль в процесі обробки.

Покупці на подібний оригінальний продукт знайдуться завжди, а конкурентів в даній галузі – одиниці. Тому можна бути впевненими, що вкладення коштів окупиться всього за один сезон.

, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *